Acta Iuris Stetinensis

Wcześniej: Zeszyty Naukowe Uniwersytetu Szczecińskiego. Acta Iuris Stetinensis

ISSN: 2083-4373     eISSN: 2545-3181    OAI    DOI: 10.18276/ais.2024.47-13
CC BY-SA   Open Access   DOAJ  ERIH PLUS

Lista wydań / 1/2024 (47)
Ogólnopolska konferencja naukowa „Cyfryzacja – informatyzacja – cyberbezpieczeństwo. Perspektywy, szanse i zagrożenia dla administracji publicznej”, Szczecin–Radom, 4 lipca 2023 roku

Autorzy: Dominika Skoczylas ORCID

Paweł Śwital ORCID
Uniwersytet Technologiczno-Humanistyczny im. Kazimierza Pułaskiego w Radomiu
Data publikacji całości:2024-03
Liczba pobrań ?: 47

Ogólnopolska konferencja naukowa „Cyfryzacja – informatyzacja – cyberbezpieczeństwo. Perspektywy, szanse i zagrożenia dla administracji publicznej” odbyła się 4 lipca 2023 roku w wersji hybrydowej. Organizatorami wydarzenia był Wydział Prawa i Administracji Uniwersytetu Szczecińskiego oraz Wydział Prawa i Administracji Uniwersytetu Technologiczno-Humanistycznego im. Kazimierza Pułaskiego w Radomiu. Z ramienia Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Szczecińskiego oraz Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Technologiczno-Humanistycznego im. Kazimierza Pułaskiego w Radomiu organizatorami wydarzenia byli odpowiednio dr Dominika Skoczylas i dr Paweł Śwital. Konferencja została zorganizowana w ramach stażu badawczo-dydaktycznego realizowanego przez dr Dominikę Skoczylas na Uniwersytecie Technologiczno-Humanistycznym im. Kazimierza Pułaskiego w Radomiu oraz dra Pawła Świtala na Uniwersytecie Szczecińskim.