Acta Iuris Stetinensis

Wcześniej: Zeszyty Naukowe Uniwersytetu Szczecińskiego. Acta Iuris Stetinensis

ISSN: 2083-4373     eISSN: 2545-3181    OAI    DOI: 10.18276/ais.2023.42-14
CC BY-SA   Open Access   DOAJ  CEEOL  ERIH PLUS

Lista wydań / 1/2023 (42)
Ogólnopolskie seminarium naukowe „Współczesne zagrożenia demokracji: dezinformacja w kampaniach wyborczych”, Toruń, dnia 3 lutego 2022 roku

Autorzy: Michał Kołbuc ORCID
Szkoła Doktorska Uniwersytetu Szczecińskiego
Data publikacji całości:2023
Liczba pobrań ?: 101

W dniu 3 lutego 2022 roku przy wykorzystaniu środków porozumiewania się na odległość miały miejsce obrady ogólnopolskiego seminarium naukowego „Współczesne zagrożenia demokracji: dezinformacja w kampaniach wyborczych”. Organizatorem tego przedsięwzięcia byli entuzjaści prawa wyborczego działający w Studenckim Kole Naukowym Prawa Wyborczego „Elektor” we współpracy z Centrum Studiów Wyborczych Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu. W związku ze szczególną tematyką seminarium patronat honorowy nad wydarzeniem objęli: Rzecznik Praw Obywatelskich, Naczelna Rada Adwokacka, Krajowa Izba Radców Prawnych, Państwowa Komisja Wyborcza, Krajowe Biuro Wyborcze, Prezydent Miasta Torunia, „Przegląd Prawa Konstytucyjnego”, Okręgowa Izba Radców Prawnych w Toruniu, Izba Adwokacka w Bydgoszczy oraz Wydawnictwo Od.Nowa.