Acta Iuris Stetinensis

Wcześniej: Zeszyty Naukowe Uniwersytetu Szczecińskiego. Acta Iuris Stetinensis

ISSN: 2083-4373     eISSN: 2545-3181    OAI    DOI: 10.18276/ais.2018.23-12
CC BY-SA   Open Access   DOAJ  ERIH PLUS

Lista wydań / 3/2018 (23)
Sprawozdanie z IV edycji Konkursu Wiedzy Prawno-Ekonomicznej „Prawne i ekonomiczne ujęcie pieniądza oraz instytucji prawa papierów wartościowych”

Autorzy: Wojciech Bożek
Wydział Prawa i Administracji Uniwersytetu Szczecińskiego
Data publikacji całości:2018
Liczba pobrań ?: 261

Konkurs Wiedzy Prawno-Ekonomicznej1 pt. „Prawne i ekonomiczne ujęcie pieniądza oraz instytucji prawa papierów wartościowych” odbył się w dniach 24 listopada oraz 8 grudnia 2017 roku. Była to już IV edycja Konkursu organizowanego przez Wydział Prawa i Administracji Uniwersytetu Szczecińskiego. Projekt został zrealizowany w partnerstwie Narodowego Banku Polskiego w ramach programu edukacji ekonomicznej. Głównym celem Konkursu było popularyzowanie wiedzy prawnej i ekonomicznej, kształtowanie świadomości prawnej i ekonomicznej, wspieranie i rozwijanie kształcenia prawno-ekonomicznego, a także rozwijanie umiejętności interpretacji przepisów prawa oraz wykorzystania wiedzy prawnej i ekonomicznej w praktyce.