Acta Iuris Stetinensis

Wcześniej: Zeszyty Naukowe Uniwersytetu Szczecińskiego. Acta Iuris Stetinensis

ISSN: 2083-4373     eISSN: 2545-3181    OAI    DOI: 10.18276/ais.2021.33-19
CC BY-SA   Open Access   DOAJ  CEEOL  ERIH PLUS

Lista wydań / 1/2021 (33)
Wirtualna Debata Akademicka o nauczaniu zdalnym, Szczecin, 3 grudnia 2020 roku

Autorzy: Paweł Nowotko ORCID
Data publikacji całości:2021
Liczba pobrań ?: 290

W dniu 3 grudnia 2020 roku na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Szczecińskiego odbyła się „Wirtualna Debata Akademicka o nauczaniu zdalnym” organizowana przez „Przystanek Dyskusja – Salon Dyskusyjny WPiA US”. W debacie stanęły naprzeciw siebie dwie drużyny: nauczycieli akademickich oraz studentów. Przedmiotem dyskusji było zagadnienie nauczania zdalnego. Pierwsza drużyna składała się z nauczycieli akademickich Wydziału Prawa i Administracji US: dr. hab. Mariusza Nawrockiego, dr Marty Jasińskiej, dr. Mateusza Tomczyka oraz dr. Szymona Słotwińskiego. Za wybór reprezentacji studentów odpowiedzialna była Rada Samorządu Studenckiego Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Szczecińskiego. Drużyna studentów składała się ze: studentki V roku prawa Aleksandry Skwarek, studentów IV roku prawa Pawła Michalika i Bartosza Namiecińskiego oraz studenta I roku prawa Szymona Boguckiego.