Acta Iuris Stetinensis

Wcześniej: Zeszyty Naukowe Uniwersytetu Szczecińskiego. Acta Iuris Stetinensis

ISSN: 2083-4373     eISSN: 2545-3181    OAI    DOI: 10.18276/ais.2021.33-17
CC BY-SA   Open Access   DOAJ  CEEOL  ERIH PLUS

Lista wydań / 1/2021 (33)
Ogólnopolska konferencja naukowa „6. Forum Prawa Mediów Elektronicznych”, Szczecin, 6–7 października 2020 roku

Autorzy: Paweł Nowotko ORCID
Data publikacji całości:2021
Liczba pobrań ?: 329

W dniach 6–7 października 2020 roku odbyła się w Szczecinie ogólnopolska konferencja naukowa „6. Forum Prawa Mediów Elektronicznych”. Głównymi organizatorami konferencji były trzy współpracujące ze sobą uczelnie: Uniwersytet Szczeciński, Uniwersytet Opolski oraz Uniwersytet Wrocławski, a konkretnie ich wydziały i instytuty prawa. Forum wsparło merytorycznie i organizacyjnie szerokie i zróżnicowane grono współorganizatorów, takich jak: Krajowa Rada Komornicza, Ośrodek Naukowo-Szkoleniowy przy Krajowej Radzie Komorniczej, Izba Komornicza w Szczecinie oraz Okręgowa Izba Radców Prawnych w Szczecinie. Konferencja została objęta patronatem honorowym Prezesa Krajowej Rady Komorniczej, Prezesa Naczelnej Rady Adwokackiej oraz Prezesa Krajowa Rady Radców Prawnych. Wydarzenie nie mogłoby się odbyć na tak wysokim poziomie bez wsparcia partnerów Forum: Currendy sp. z o.o., Szczecińskiej Energetyki Cieplnej, Pomeranii Brokers sp. z o.o., Kancelarii Radców Prawnych Lubiniecki, Sołtyszewski. O wysoki poziom merytoryczny zakwalifikowanych wystąpień zadbała Rada Naukowa, w której skład weszli: prof. dr hab. Jacek Gołaczyński, dr hab. Kinga Flaga Gieruszyńska, prof. US oraz dr hab. Dariusz Szostek, prof. UO.